Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar Atakum’u karış karış dolaşarak Atakumlularla bir araya gelen ve her kesimden Atakumlu’num görüşleri dinleyen Özlem Maraş, “Görüyorum ki; Atakum kararını vermiş. Atakumlu kararını vermiş. Atakum’da Cumhur İttifakı kazanacak, Atakum kazanacak. Çünkü Cumhur İttifakı Atakum’un bizatihi kendisidir. Bundan böyle biz bu duruma Atakum İttifakı diyeceğiz. Cumhur demek, halk demek, millet demek. Cumhur İttifakı’nın kazanması demek Atakum’un kazanması demek. Atakum İttifakının kazanması demek. 31 Mart’ta Atakum’da Atakum İttifakı kazanacak” diye konuştu.

Seçim çalışmaları kapsamında Atakum Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelen Özlem Maraş, Atakumlu hemşehrilerinden gördüğü ilgiden çok memnun kaldığını ifade ettiği konuşmasında şunları söyledi:

“Atakum’u karış karış dolaşıyoruz. Hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Belediye personellerimizle bir araya geliyoruz. Kendilerini dinliyor, görüşlerini alıyoruz. Çünkü biz Atakum’u da Atakumlu hemşehrilerimizi de çok seviyoruz. Atakum’u birlikte yönetelim istiyoruz. Atakum'da 'Gerçek Belediyecilik' kazansın istiyoruz. Görüyoruz ki; Atakumlu hemşehrilerimiz de belediye çalışanlarımız da bizi çok seviyor, bize güveniyor. Bunu onların gözlerinden anlıyoruz, sözlerinden anlıyoruz. Şunu görüyoruz; Atakum kararını vermiş. Atakum Cumhur İttifakı’na güvenmiş. Atakum, Atakum’un kazanması gerektiğini idrak etmiş. Öyle de olacak. 31 Mart’ta bambaşka bir güne uyanacağız. Atakum, Atakumluların oylarıyla yükselecek, yücelecek. Ve inşallah önümüzdeki dönemde hep gelişimle, refahla, yatırımla anılacak. Atakum’da Atakum’un kazandığı bir dönem başlayacak.”

Samsun'da korkunç kaza! 3'ü çocuk 8 kişi yaralandı Samsun'da korkunç kaza! 3'ü çocuk 8 kişi yaralandı

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.