Ankara Samsunlular Federasyonu (ASFED), Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. Yılını muhteşem bir organizasyonla kutladı.  ASFED koordinasyonunda  Atakum ilçesi Kurupelit Yat Limanı'nda gerçekleşen kutlama programında, coşku doruğa ulaştı. 

GENÇLİK KOLLARI DA DESTEK VERDİ

ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz’ın da katıldığı etkinliklerde, Cumhuriyet coşkusu doyasıya kutlandı. Cumhuriyet Yürüyüşü'ne Samsun ASİYAD Gençlik Kolları da destek verirken, etkinlik Kurupelit Yat Limanı'nda sona erdi.

UNUTULMAZ GECE

Etkinlikte bando takımının performansı büyük alkış alırken, havai fişek gösterileri ile gece renklendi. Katılımcılar bando takımının çaldığı marşlara da eşlik etti. Etkinlikte düzenlenen konser programı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. 

"SAYGI VE MİNNETLE YAD EDİYORUZ"

Samsun ASFED Başkanı Fatih Pişkin, Cumhuriyet'in kuruluşu'nun 99. yılını güzel bir organizasyonla kutladıklarını ifade ederek, tüm katılımcılara teşekkür etti. Pişkin, "99. yılını büyük bir coşku ile kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı tebrik ediyorum. Bağımsızlık mücadelemize önderlik ederek Cumhuriyet'imizi kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle yad ediyorum "dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.