Soner Soykan açıkladı! Samsunspor'un yeni sezon kombine ve locaları ne zaman satışa çıkacak? Soner Soykan açıkladı! Samsunspor'un yeni sezon kombine ve locaları ne zaman satışa çıkacak?

Lider Samsunspor sahasında karşılaştığı Ankara Keçiörengücü’nü 4-1 yendi. Süper Lig’e çıkmayı daha önce garantileyen Samsun ekibi, aldığı bu galibiyetle birlikte şampiyon olmayı da garantiledi. Maçın ardından Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu ve Ankara Keçiörengücü Teknik Sorumlusu Tacettin Bakacak, maç sonu basın toplantısında mücadeleyi değerlendirdi.  Ankara Keçiörengücü Teknik Sorumlusu Tacettin Bakacak "Çok güzel bir camia. Buraya şampiyonluk yakıştı. Süper Lig’de başarılı işlere imza atarlar diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"BURAYA ŞAMPİYONLUK YAKIŞTI"

Play-off yolunda ağır bir mağlubiyet aldıklarını ifade eden Tacettin Bakacak, “Samsunspor’u kutluyoruz. Daha önce de Samsun’da çalıştık. Çok güzel bir camia. Buraya şampiyonluk yakıştı. Süper Lig’de başarılı işlere imza atarlar diye düşünüyorum. 40 dakika maçta doğru işler yaptık. Maalesef bir yan topta gol yedik. Bir hatamız, gole sebep oldu. 2. yarı taraftarın etkisiyle onlar daha coşkulu oynadı. Zaten bu taraftarın önünde tüm futbolcular kendini göstermek ister. 2 maçımız kaldı. O maçlardan 6 puan alırsak play-off şansımız sürer” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.