“Türkiye Yüzyılı İçin Gerçek Belediyecilik” diyerek yola çıkan AK Parti, tüm belediye başkan adayları ile birlikte sahada hummalı bir çalışma programı yürütüyor. Bu kapsamda ilçelerde yürüttüğü çalışmaların yanı sıra şehrin tüm aktörlerini masa etrafında toplayacak olan Halit Doğan, şehrin yeni döneme dair beklentilerini ve çözüm önerilerini katılımcılardan dinleyecek. Bilim insanlarından sivil toplum kuruluşları temsilcilerine, iş dünyasından kültür-sanat camiasına, kadınlara, gençlere, çocuklara, engellilere kadar geniş bir yelpazede tüm paydaşlar Samsun’un geleceği ile ilgili fikirlerini bu çalıştay kapsamında paylaşacaklar. 

Samsun'da iki otomobil çarpıştı Samsun'da iki otomobil çarpıştı

Çalıştayın yanı sıra şehrin birçok merkezinde ve ayrıca internet ortamında yürütülecek olan anketler aracılığıyla da Samsunlular görüşlerini doğrudan aktarabilecekler. Şehrin potansiyelleri, hayata geçirilmeyi bekleyen yatırımlar, farklı kesimleri için farklılaşan beklentiler bu çalışmalar serisi ile ortaya konacak ve şehrin geleceğine bu fikirler yön verecek. 
“Samsun’a Fikrinle Yön Ver” Çalıştayı 24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 12.00’de, Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleşecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.