AK Parti Samsun il ve ilçe başkanları ile belediye başkanları, Ankara'da partilerinin grup toplantısına katılarak, önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi. 

BİR DİZİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, il ve ilçe yönetimi, Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

GRUP TOPLANTISINA KATILDILAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hitaplarıyla gerçekleştirilen grup toplantısına katılan partililer, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan ve Yusuf Ziya Yılmaz ile Milletvekilleri Av. Ersan Aksu ve Av. Orhan Kırcalı ile de bir araya gelerek birlik pozu verdi.

Samsun'da operasyon! Abi-kardeşe gözaltı Samsun'da operasyon! Abi-kardeşe gözaltı

HİZMET SEFERBERLİĞİ VURGUSU

Ziyaretlerin ardından Samsun teşkilatı, AK Parti Genel Merkezi'nde Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan ve Yusuf Ziya Yılmaz ile bir çok konu hakkında istişarelerde bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye Yüzyılı'na, 2024'e hazırız.  Halkımızın desteğiyle hep birlikte tüm şehirlerimizi AK Belediyecilik hizmet seferberliğine kavuşturacağız" ifadelerini kullandı.

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.