AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Aziz halkımızın güveni, büyük desteği için çok teşekkür ediyoruz. Türkiye Yüzyılı'nı Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde  birlikte el ele, gönül gönüle inşa edeceğiz" dedi

KİMSEYİ AYIRMIYORUZ

Yılmaz, Türkiye demokrasinin halkın feraseti ile başarılı bir sınav verdiğini, sandıktan çıkan neticeler ile ülkenin yeni bir kalkınma dönemine geçtiğini kaydetti.
Türkiye Yüzyılı'nın inşasına hazır olunduğunun altını çizen Yılmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güven, sevgi sandıkta kendini gösterdi. Milletvekili seçimlerinde de AK kadrolara, Cumhur İttifakı'na önemli bir yetki, destek verildi. Aziz halkımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Artık şahlanış dönemine girmiş bulunuyoruz. Tüm kirli oyunlara, tüm karalama kampanyalarına aziz halkımız dur dedi. Şimdi birlik ve beraberlik, el ele verme günü. Bizler hiç kimseyi ayırmıyoruz. Tüm halkımıza, ülkemize en iyi hizmet için sahada olacağız" ifadelerini kullandı.

SAMSUN SEVDAMIZ

Samsun halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Cumhur İttifakı'na büyük desteği için ayrıca teşekkür eden Yılmaz, "Samsun bizim her zaman sevdamız oldu. Şehrimizin tüm sorunlarını, ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bundan sonraki süreçte de şehrimizin daha ileri gitmesi için ne gerekiyorsa yapacağız." şeklinde konuştu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse ise seçim kurulu üyelerine ve milletvekillerine çiçek takdim etti.

Bora Kara

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.