AK Parti Samsun Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, "Milletimizin bağrından çıkan, gücünü milletten alan partimizin 22. kuruluş yıl dönümünü kutlarken, geleceğe dair umutlarımızı, aynı azim ve kararlılıkla sürdürerek daha müreffeh yarınlara doğru ilerlemeye devam edeceğiz" dedi.

GÜCÜMÜZÜ MİLLETTEN ALIYORUZ

Samsun'da uyuşturucuya darbe! 160 bin 420 kapsül ele geçirildi Samsun'da uyuşturucuya darbe! 160 bin 420 kapsül ele geçirildi

Muş AK Parti'nin 22. kuruluş yıldönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı, "14 Ağustos 2001'de kurulan AK Partimiz, Türkiye'nin kalkınma ve demokrasi yolculuğunda dönüm noktası oldu. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, ticarette, enerjide ülkemize çağ atlattık. Milletimizin bağrından çıkan, gücünü milletten alan partimizin 22. kuruluş yıl dönümünü kutlarken geleceğe dair umutlarımızı, aynı azim ve kararlılıkla sürdürerek, daha müreffeh yarınlara doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizi, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Türkiye Yüzyılı'nda her alanda daha da güçlendirmek için gece gündüz demeden çalışmayı sürdüreceğiz."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.