AK Parti Samsun  Milletvekili Av. Ersan Aksu, "Kaplıcasıyla şifa kaynağı, organize sanayi bölgesiyle üretim ve istihdam merkezi haline gelen Havza’mızı daha önemli noktaya taşımak için üstün gayretle çalışacağız" dedi.

ÜSTÜN GAYRET VURGUSU

Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ile birlikte Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Şahin ve muhtarlarla bir araya gelerek talepleri dinledi. Aksu, Havza'nın kaplıcasıyla şifa kaynağı, organize sanayi bölgesiyle üretim ve istihdam merkezi haline geldiğini ve daha üst noktalara taşınması için üstün gayretle çalışacaklarını söyledi.

Aralarında cinayet zanlısı da var! Samsun’da aranan 13 kişi yakalandı Aralarında cinayet zanlısı da var! Samsun’da aranan 13 kişi yakalandı

ÖNEMLİ ADIMLAR ATILIYOR

Aksu ayrıca, Havza OSB’nin büyük yatırımlarından olan ve kenevirle ilgili üretim yapacak firmayı da ziyaret etti. Yılbaşından önce faaliyete başlayacak firmanın çalışmaları hakkında bilgi alan Aksu, tesiste 2 binin üzerinde kişinin istihdam edileceğini söyledi. Firmanın tarımsal üretime, istihdama ve tarıma dayalı endüstriye katkı sağlama açısından önemli adımlar attığını kaydeden Aksu, "Havza OSB, bölgenin üretim üssü olacak" dedi.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.