AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, beslenme hizmetleri konusunda Kahramanmaraş'ta koordinatör olarak görevli bulunan Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı'yı, eski Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

İlk olarak Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki Samsun Caddesi ve Samsun Sokağı'nı ziyaret eden Aksu, ardından kentin merkezine hareket ederek Vali Dağlı ve Müdür Urhal'la bir araya geldi. Vatandaşların çadırlarına misafir olan, sorun, talep ve önerilerini dinleyen Aksu, afetzedelerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

DAYANIŞMA VURGUSU

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muhammet Üstün: “Samsun'un yarınları için enerjimiz var” AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muhammet Üstün: “Samsun'un yarınları için enerjimiz var”

"Böylesine büyük dayanışma ruhu olan milletimizin karşısında hiç bir güç duramaz" ifadeleriyle sosyal medyadan paylaşımda bulunan Aksu, "Evi yıkılan veya kullanılamaz hale gelen hiçbir vatandaşımızın mağduriyetine meydan vermeden, herkesi sağlam, güvenli, huzurlu yuvalarına kavuşturacağız. Çalışmalar devam ediyor. İnşaallah yaraları hep birlikte saracağız" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.