AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HALİT DOĞAN

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan olduğunu açıkladı. Doğan aday olarak açıklanmasının ardından, sosyal medyada yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunarım. Vira Bismillah..." ifadelerini kullandı. 

DOĞAN'DAN PAYLAŞIM

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Doğan şu ifadeleri kullandı; 

Cumhuriyetimize doğru atılmış o ilk adımın onurunu yaşayan Samsun’umuza; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiriyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmiş bulunmaktayım. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunarım. Vira Bismillah.. #HazırızKararlıyız

BİRLİK POZU 

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan ve Yusuf Ziya Yılmaz, Milletvekilleri Orhan Kıcalı ve Ersan Aksu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, MHP İl Başkanı Burhan Mucur, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Mücahit Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Halit Doğan'la birlikte sahneye çıkarak; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlik pozu verdi.

ELVAN İLHAN

Tekkeköy Belediye Başkanı ve YRP Başkan adayı Hasan Togar: "31 Mart'ta tarih yazacağız" Tekkeköy Belediye Başkanı ve YRP Başkan adayı Hasan Togar: "31 Mart'ta tarih yazacağız"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.