ATAKUM'DA HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Atakum Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, yaşlılara çiçek hediye ederek hayır dualarını aldı.

"HAYIR DUALARINI ALDIK"

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Mübarek üç ayların habercisi Regaip Kandili’mizde Atakum Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret ederek çınarlarımızla bir araya geldik. Sohbet edip hayır dualarını aldık, anılarına ortak olduk. Her zaman dile getiriyorum büyüklerimizin tecrübesini alarak yola koyulmak, fikirlerini dinlemek bizim için çok kıymetli. Büyüklerimiz bizleri güler yüz ve hoşsohbetleri ile karşıladılar. Hepsine şükranlarımı sunuyor, ellerinden öpüyorum. Rabb’im onları başımızdan eksik etmesin. Büyüklerimizden öğrenecek çok şeyimiz var, koca çınarlarımızla birlikte geçirdiğimiz her an çok değerli. Biz her zaman yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Huzurevi yetkililerimizle de bir araya gelerek bilgi aldık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle şehrimizi büyük küçük demeden tüm hemşehrilerimizle el ele vererek yöneteceğiz” diye konuştu.

Samsun'da acı olay: Cami lojmanında çıkan yangında imam kayatını kaybetti Samsun'da acı olay: Cami lojmanında çıkan yangında imam kayatını kaybetti


Halit Doğan’a ziyaretlerinde AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse de eşlik etti.


SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.