Her zaman sahada, vatandaşlarla ve toplumun farklı kesimleriyle bir arada olduklarını belirten Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak bizler sadece seçim döneminde değil, her zaman vatandaşlarımızla bir arada olan, vatandaşlarımızın beklentilerini bilen ve ihtiyaçlarını karşılamanın gayretini taşıyan kadrolar olduk. Ülkemizin istikamet seçimi olarak gördüğümüz 14 Mayıs seçimlerine çok az bir sürenin kaldığı bu günlerde AK Parti teşkilatları olarak tüm kademelerimizdeki yol arkadaşlarımızla saha çalışmalarımıza yoğun şekilde devam ediyoruz. Gittiğimiz her ilçede, her mahallemizde hemşehrilerimizin ilgisini, desteğini ve heyecanını gördük. Milletimizin bu güvenine layık olabilmek için canla başla gayret göstermeyi sürdürüyoruz.” dedi.

"ONU DA BİZ YAPACAĞIZ"

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Türkiye’ye güven ve istikrarın, 20 yıllık kazanımların devamını vaat ettiklerini belirten Karaaslan, “Her alanda gelişme ve kalkınma için güven ve istikrar vazgeçilmezdir. AK Parti olarak iktidara geldiğimiz günden bu yana Türkiye’yi büyütmenin, kalkındırmanın, dünyada parmakla gösterilen bir ülke haline getirmenin gayreti içinde olduk. Ekonomi, enerji ve savunma sanayii başta olmak üzere her alanda ülkemizin kendi ayakları üzerinde durabilmesi ve tam bağımsızlık mücadelesi için tarihi adımlar attık. Türkiye’de dokunulmadık hiçbir alan ve hiçbir hayat bırakmadık. İhtiyaç sahibinden engellisine, öğrencisinden ev hanımına, emeklisinden çalışanına kadar herkesin yaşamına dokunan işler yaptık, yılların çözüm bekleyen sorunlarını çözdük, asırlık hayalleri gerçekleştirdik, milletimizin sesine kulak verdik ve 85 milyon vatandaşımız için değer üretecek çalışmaları hayata geçirdik.” ifadelerini kullandı.

Yenişehir Sağlık Koleji mezunları Atakum’da! Yenişehir Sağlık Koleji mezunları Atakum’da!

"MİLLETİN KARŞISINA BU KADAR RAHAT ÇIKAMAZDIK"

Bu durumun Türkiye siyasetine AK Parti'nin verdiği en büyük katkılardan biri olduğunu dile getiren Karaaslan, "Eğer teröristlerle kapalı kapılar ardında pazarlık yapsaydık, bugün sokaklara öyle rahat çıkamazdık. Biz devleti ganimet gibi görüp daha şimdiden, 'Sen şu ol, şen şu ol, sen şu ol' diye paylaşsaydık o kadar rahat çıkamazdık milletin karşısına." ifadesini kullandı.

"DOKUNMADIK GÖNÜL BIRAKMADIK"

Diğer ittifakın kimlerle ortaklık kurduğunu, vatan millet düşmanlarının nasıl bu ittifakı desteklediğini kendisinin değil, terörist başlarının gönderdiği videolarla söylendiğini anlatan Karaaslan, "Yurt dışına kaçan vatan hainleri, '15 Mayıs'ta geliyoruz' diyor. Kurdukları ittifakın hangi pazarlıkları yaptığını kendileri itiraf ediyor. O yüzden çıkamayanlarında kim olduğunu çok iyi biliyoruz. Milletten nasıl tepki aldıklarını çok iyi biliyoruz. AK Parti teşkilatları olarak sahadayız ve diyoruz ki, 'Yaptıklarımız, eserlerimiz bunlar. Eser siyaseti ürettik. Ülkemizde dokunmadık hiçbir gönül bırakmadık." dedi.

Daha sonra beraberindekilerle Havza İlk Kıvılcım Kadın Üretim Kooperatifi, Havza Yerel Eylem Grubu Derneği, Havza Ticaret ve Sanayi Odası, esnaf odalarını ziyaret eden Karaaslan, Gidirli ve Çiftlik mahalleri sakinleri ve muhtarlarla buluştu.

ÖZCAN TEZCAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.