Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylası'nda incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da eşlik etti.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

Rize'nin Güneysu ilçesinden helikopterle Ayder Yaylası'na gelen Erdoğan, bölgede yapılan yenileme ve koruma çalışmalarını bir süre havadan inceledi. Erdoğan, daha sonra bir otelde yetkililerden bölgede yapılan çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Erdoğan, Ayder'den ayrılmadan önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın da aralarında bulunduğu yetkililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Osman Özkoç ile Yarının Dünyası 22 Nisan Pazartesi Kanal S ekranlarında Osman Özkoç ile Yarının Dünyası 22 Nisan Pazartesi Kanal S ekranlarında

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Karaaslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, doğal değerlerini koruyarak yaşatmayı amaçlayan ve çalışmaların titizlikle devam ettiği Ayder Yaylası’ndayız."

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.