AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Mimar Özlem Maraş, "Atakum'da oturan, mesleğini 30 yıldır bu şehirde yapan, 30 yıl içindeki tüm bilgi birikimimi Atakum'a aktarırken çağdaş ve gerçekçi projelerle çalışacağımın sözünü veriyorum" dedi.

CHP SBB Başkan Adayı Cevat Öncü projelerini açıkladı! CHP SBB Başkan Adayı Cevat Öncü projelerini açıkladı!

5 BİNE YAKIN PROJE

Özlem Maraş, Gürkan Sarıkaya'nın sunduğu Günaydın Samsun programının konuğu oldu. Aday adaylığı sürecini ve hedeflerinden bahseden Maraş, "AK Parti ilk kurulduğu zaman bu ailenin bir üyesi oldum. O günden bugüne de partimin birçok kademesinde görev aldım. Ayrıca 5 bine yakın proje çizmişim. Samsun'un her mahallesine girmişim. Sivil toplum hayatının her zaman içinde yer aldım. 25 yıldır kesintisiz olarak STK'ların içindeyim" diye konuştu.

ONUR MESELESİ YAPTIM

Aday adaylığı sürecinden de bahseden Maraş, "Ülkem için, Samsun için, Samsun'un incisi Atakum için önce Rabbimin ve Atakumlu hemşehrilerimizin desteğiyle bu hizmet yarışında yola çıkmış bulunmaktayım. Dünya liderimiz, sayın Cumhurbaşkanımızın; kadınların siyasette görev alma noktasındaki teşvikleri benim beynime kazındı. Ben de bu şekilde yola çıkanlardan biriyim. Eğitimli ve donanımlı toplumlar, eğitimli ve donanımlı kadınlarla olur. Çünkü geleceğimiz olan çocuklarımızı, gençlerimizi onlar yetiştiriyor. Sayın Cumhurbaşkanımız nasıl İstanbul'u, Ankara'yı, İzmir'i onur meselesi yaptıysa ben de Atakum'u onur meselesi yaptım. Atakum'un alınması için elimden gelen her türlü çalışmayı yapacağıma söz veriyorum. Zaten bu partinin bir neferiyim, dava kadınıyım. Allah bana bu görevi nasip ederse, çalışmalarımı sonuna kadar devam ettiririm" ifadelerini kullandı.

ÇAĞDAŞ VE GERÇEKÇİ PROJELER

Atakumlulara seslenen Maraş sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben Atakum'da oturan, mesleğini 30 yıldır bu şehirde yapan, 30 yıl içindeki tüm bilgi birikimimi Atakum'a aktarırken çağdaş ve gerçekçi projelerle çalışacağımın sözünü veriyorum. Atakum için 100'ün üzerinde proje hazırladım. Bir kardeşiniz, ablanızım. Göreve geldiğim takdirde 30 yıllık bilgi birikimimi aktaracağıma, Atakum'a sonsuz hizmet vereceğime, A'dan Z'ye her anlamda elimden geleni yapacağımın sözünü veriyorum."

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.