AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Mimar Özlem Maraş, ilçenin geleceğine yön verecek etkin projelerle yola çıktığını söyledi.

GÜÇLÜ ATAKUM MESAJI

Maraş, aday gösterilip başkan seçildiği takdirde siyasi ve mesleki hayatında edindiği tecrübeler ışığında önemli işlere imza atacağına inandığını belirterek, “Atakum, şu an sahip olduğu imkanlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Sorunlar, rutin hizmetlerden, sosyal alanlardaki çalışmalara kadar, sadece başarılı bir yönetim anlayışı ile çözülebilir. Partimizin takdiri, hemşerilerimizin desteği ve Allah’ın izniyle belediye başkanı olduğumda, seneye bugünlerde çok güçlü bir Atakum’dan bahsediyor olacağız” dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VURGUSU

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı gönül belediyeciliği anlayışı, bizim en önemli yol haritamız. Atakum’un her bir noktasını hizmetle buluşturacağız. Turizm, kültür, spor, istihdam, ulaşım ve rutin belediyecilik hizmetlerinde önemli adımlar atacağız. Atakumlu hemşerilerimizden gördüğümüz destek ve ilgi gösteriyor ki, Atakum kararını vermiş, sandık başına gidip değişimden yana oyunu kullanmak için gün sayıyor. Atakum AK Belediyecilik ile buluşacak. Yeni dönem, Türkiye’de çok sayıda belediyeye örnek olacak” diye konuştu.

Gram altında dikkat çeken hareketlilik! 28 Şubat gram altında son durum Gram altında dikkat çeken hareketlilik! 28 Şubat gram altında son durum

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.