AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Mimar Özlem Maraş, Ankara ziyaretleri kapsamında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Bir toplantı sonrası Recep Tayyip Erdoğan'a kısa süreli bir bilgilendirme yapan Mimar Özlem Maraş, "Böyle önemli bir liderin yol arkadaşı olmak, benim için gurur kaynağı" dedi.

Gürkan Sarıkaya ile Kanal S Ana Haber 4 Mart Pazartesi Gürkan Sarıkaya ile Kanal S Ana Haber 4 Mart Pazartesi

SÜREÇ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, Ankara'da gerçekleştirdiği siyasi turlarının ardından, bir toplantı sonrası Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Mimar Özlem Maraş'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Atakum Belediye Başkan aday adayı olduğunun bilgisini verdiği öğrenildi. Bu görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Mimar Özlem Maraş paylaşımında şu ifadelere yer verdi; "Ankara'da gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimiz arasında, bir toplantı sonrasında Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanım oldu. Aday adaylığı sürecim hakkında bilgi verdiğim kıymetli liderimize, bana güç veren yaklaşımı için şükranlarımı sunuyorum. Böyle önemli bir dünya liderinin yol arkadaşı olmak, benim için gurur kaynağı."

KENDİSİNİ TANITTI

Özlem Maraş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "Sayın Cumhurbaşkanım hürmetlerimi sunuyorum efendim. Ben Özlem Maraş, kesintisiz 21 senedir AK Parti Ailesi içerisindeyim. Samsun il başkan yardımcısıyım. Samsun Atakum Belediye Başkan aday adayıyım. Sağlığınıza duacıyım efendim'' ifadelerini kullandığını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise ''Maşallah Maşallah'' şeklinde yanıt verdiği öğrenildi.

(Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.