AKTİF BİR GÖREV ALDIM

Samsunspor Kulübü Derneği Eğitim, Altyapı Ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu’nun “Samsun Sevdalısı Dostlarım” başlığı ile paylaşımında, “29 Şubat tarihi itibariyle Samsunspor Dernek Yönetimine seçilerek,Yüksel başkanımın teveccühü ile sportif faaliyetler, eğitim ve altyapı sorumlusu olarak görevlendirildim. Bugüne kadar olan süreçte Samsunspor Basketbol takımımızın idari ve teknik durumu ile ilgilide aktif görev aldım. Gördüklerim aslında Samsun’sporumuzun neden son yıllarda bu durumlara düştüğünü göstermektedir"dedi.

CİDDİ BİR BORÇLA ALDIK 

Zorlu, "Eski yönetim anlayışında sorumsuzluluklar, plansızlıklar ve günü birlik çalışmaların olumsuz etkilerini görmekteyiz. Hiç bir eski yöneticiyi itham etmiyorum ancak 2 yıl öncesinde sıfır borçla, Yüksel başkan tarafından teslim edilen derneğimiz yine ciddi bir borçla tarafımızdan teslim alınmıştır. Bu nasıl bir döngüdür ki bütün borcu ödüyorsunuz ve karşılığında yine borçla teslim alıyorsunuz. Basketbol takımımız kuruluyor ve çok ciddi bir borçla bize bırakılıyor"diye konuştu.

ZAMANI GELDİĞİNDE AÇIKLANACAK 

Bütün bunlar yeri ve zamanı geldiğinde kamuoyuna açıklanacaktır. Ancak şunu kimse unutmasın Samsunspor’umuzun efsane başkanları rahmetli Hasbi Menteşeoğlu ve vizyonuyla şehrimize yön veren, büyük lider Yüksel Yıldırım’dır. Ben bir Samsun ve Samsunspor sevdalısı olarak Yüksel başkanıma minnet duyuyorum. Kapı, kapı para arayan bir klüpten bu takımı yardım dağıtan bir kulüp haline getirdi" dedi.

İNANIN VE GÜVENİN

Ergin Zorlu, "Bizler de yeni yönetim kurulumuzda ki arkadaşlarımızla Samsun’u ve Samsunspor’umuzu her platformda en yükseğe, her daim ileriye taşımak İçin elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz ve göstereceğiz.Yüksel başkanımızın liderliğinde bizlere inanın ve güvenin" ifadelerini paylaştı. Salim YILDIZ