banner1219

Yabancı Öğrencilerden, Vali Yardımcısı İnan’a Ziyaret

Zonguldak Kdz. Ereğli Rotary Kulübü Başkan Yardımcısı İskender Özer, Zonguldak Rotary Kulübü temsilcileri ve Uluslararası Gençlik Değişim programı kapsamında ayrı ayrı ülkelerden gelen 12 öğrenci, Zonguldak Vali Yardımcısı Abdurrahman...

Yabancı Öğrencilerden, Vali Yardımcısı İnan’a Ziyaret
banner1250
Zonguldak Kdz. Ereğli Rotary Kulübü Başkan Yardımcısı İskender Özer, Zonguldak Rotary Kulübü temsilcileri ve Uluslararası Gençlik Değişim programı kapsamında ayrı ayrı ülkelerden gelen 12 öğrenci, Zonguldak Vali Yardımcısı Abdurrahman İnan’ı ziyaret etti.
Ziyaret program hakkında bilgilendirme yapan Kdz. Ereğli Rotary Kulübü Başkan Yardımcısı İskender Özer, “Uluslararası gençlik değişim, kültür değişim diyelim, karşılıklı kültürlerin karşılıklı alış verişi için Rotary’nin planladığı ve tüm dünyada uyguladığı bir program. Kısa dönem gençlik kampı bu, 15 gün süreli. 14-18 yaş arası gençlerin karşılıklı Rotary ailelerinde misafir edilmek şartıyla Rotary güvencesi altında yapılan bir gezi. Biz bunu Samsun 19 Mayıs Rotary Kulübü ile ortaklaşa gerçekleştirdik. Bir hafta onlar ağırladı ve şimdi de bir hafta biz ağırlayıp her birinin bineceği uçağına saatinde teslim ederek, ülkelerine göndereceğiz. Ümidimiz her birinin Türkiye’nin iyi bir niyetli elçisi olmasını sağlamak” dedi.
Zonguldak Vali Yardımcısı Abdurrahman İnan ise, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148