banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Kerim Yılmaz’dan gece mesaisi

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, gündüz trafik yoğunluğu sebebiyle gece yapılan çalışmalarının başında yer aldı. Yılmaz, "Belediye başkanı olarak halkın en büyük hizmetkarıyım" ifadelerine yer verdi.Kozlu Belediye Başkanı Kerim...

ZONGULDAK 31.05.2018, 12:53
Kerim Yılmaz’dan gece mesaisi

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, gündüz trafik yoğunluğu sebebiyle gece yapılan çalışmalarının başında yer aldı. Yılmaz, "Belediye başkanı olarak halkın en büyük hizmetkarıyım" ifadelerine yer verdi.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, gündüz trafiğin yoğun olması nedeni ile çalışmaların gece yapılmasını ve vatandaşların mağdur olmaması için gecenin ilerleyen saatlerinde devam eden çalışmaların başına yer aldı. ’Kozlu Revaçta’ sloganı ile çalışmaların gece gündüz devam ettiğini ifade eden Yılmaz, "Çalışmalar Dolayısıyla vatandaşlarımıza Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Fakat altyapı çalışmalarımız bitmeden bu işleri yapamayacağımız için önce altyapı çalışmaları yaptık. Sonra üst yapıya geçtik. Su, kanalizasyon, elektrik hatlarının yer altına alınması, doğalgaz çalışmaları bittikten sonra Kozlu’nun yollarını da düzeltmeye koyulduk. İnşallah bu çalışmalar bittikten sonra Kozlu altına yakışır bir Kozlu girişi yapmayı planlıyoruz. Her fırsatta bizler belediyecilik hizmet etmektir, hizmetkar olmaktır düşüncesiyle hareket ediyoruz. Ben Belediye Başkanı olarak halkın en büyük hizmetkarıyım" ifadelerine yer verdi.
Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:46
Güneş 06:12
Öğle 12:33
İkindi 16:00
Akşam 18:44
Yatsı 20:05