Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kerim Yılmaz’dan gece mesaisi

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, gündüz trafik yoğunluğu sebebiyle gece yapılan çalışmalarının başında yer aldı. Yılmaz, "Belediye başkanı olarak halkın en büyük hizmetkarıyım" ifadelerine yer verdi.Kozlu Belediye Başkanı Kerim...

Kerim Yılmaz’dan gece mesaisi
banner1311

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, gündüz trafik yoğunluğu sebebiyle gece yapılan çalışmalarının başında yer aldı. Yılmaz, "Belediye başkanı olarak halkın en büyük hizmetkarıyım" ifadelerine yer verdi.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, gündüz trafiğin yoğun olması nedeni ile çalışmaların gece yapılmasını ve vatandaşların mağdur olmaması için gecenin ilerleyen saatlerinde devam eden çalışmaların başına yer aldı. ’Kozlu Revaçta’ sloganı ile çalışmaların gece gündüz devam ettiğini ifade eden Yılmaz, "Çalışmalar Dolayısıyla vatandaşlarımıza Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Fakat altyapı çalışmalarımız bitmeden bu işleri yapamayacağımız için önce altyapı çalışmaları yaptık. Sonra üst yapıya geçtik. Su, kanalizasyon, elektrik hatlarının yer altına alınması, doğalgaz çalışmaları bittikten sonra Kozlu’nun yollarını da düzeltmeye koyulduk. İnşallah bu çalışmalar bittikten sonra Kozlu altına yakışır bir Kozlu girişi yapmayı planlıyoruz. Her fırsatta bizler belediyecilik hizmet etmektir, hizmetkar olmaktır düşüncesiyle hareket ediyoruz. Ben Belediye Başkanı olarak halkın en büyük hizmetkarıyım" ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1310

banner1300