banner1579

banner1577

banner1526

banner1345

banner1576

banner1534

banner1581

Esnaf Kefalet yönetiminden başkan Posbıyık’a ziyaret

TÜRKİYE ESNAF VE SANATKAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ (TESKOMB) BÖLGE BAŞKANI MEHMET AZMAN VE KDZ.EREĞLİ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI KEMAL ÖZER KDZ. EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HALİL POSBIYIK ’I ZİYARETTE BULUNDU.

ZONGULDAK 12.11.2020, 13:37
2
Esnaf Kefalet yönetiminden başkan Posbıyık’a ziyaret

Türkiye Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği (TESKOMB) Bölge Başkanı Mehmet Azman ve Kdz.Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özer Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ’ı ziyarette bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, göreve yeni gelen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Özer’i kabul etti. Başkan Posbıyık, Bölge Başkanı Mehmet Azman’ın da yer aldığı ziyarette Kemal Özer ve Yönetim Kuruluna görevlerinde başarılar diledi. Esnaf Kefalet Yönetimi, kent esnafının durumu ve yapılan çalışmalar hakkında Başkan Posbıyık’a bilgi sundu. Posbıyık, esnafın bir kentin temel direkleri arasında yer aldığını belirterek, “Zor günlerden geçen esnafımıza her türlü kolaylığın sağlanması gerekiyor. Bu yönde çalışmalarda bulunacağınıza inanıyorum, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)