banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Alaplı Belediye Başkanı Tekin’den Uysal’a Ziyaret

banner1357

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Cumhuriyet Halk Partili (CHP)Belediye Meclis Üyeleri ve partisinin...

ZONGULDAK 16.04.2014, 12:21
Alaplı Belediye Başkanı Tekin’den Uysal’a Ziyaret
banner1353
banner1375
Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Cumhuriyet Halk Partili (CHP)Belediye Meclis Üyeleri ve partisinin bazı yöneticileri ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Kdz. Ereğli’nin gerek Zonguldak ve gerekse Türkiye’de prestij sahibi kentlerden biri olduğunu ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Tekin, Alaplı’nın Ereğlisiz, Ereğli’nin de Alaplısız düşünülemeyeceğini dile getirdi.

Tekin konuşmasında “Biz bundan önce de Karadeniz Ereğli’nin başarılarıyla övündük, eminim ki bundan sonra da sizin liderliğinizle övünmeye devam edeceğiz. Biz de övünülecek bir Alaplı yaratmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Hayatının büyük bir kısmının Alaplı’da geçtiğini ve her Alaplılı gibi kentlerinin bugünden çok daha güzel yarınlara sahip olmasını gönülden dilediğini kaydeden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Uysal, Alaplı’nın da Zonguldak’ın göz bebeği kentlerinden birisi olduğunu ifade etti. Uysal konuşmasında şunları söyledi; “Alaplı da Zonguldak’ın gözbebeği ilçelerinden biri. Bundan önceki dönemlerde çok değerli belediye başkanları ellerinden gelen gayretleri göstererek kentimize hizmet verdiler. Belediye Başkanlığı bir hizmet yarışı, bir bayrak yarışı. Bu yarışta da halkımız bayrağı bizlere verdi ve kentlerimizi daha ileri noktalara taşıma sorumluluğunu üzerimize yükledi. Bundan sonra da bizlere düşen temel görev, hiçbir parti ayrımı gözetmeden kentlerimizde yaşayan her bir vatandaşımıza hizmetin en iyisini götürebilmek ve bu iki kenti huzur içinde geleceğe taşıyabilmektir. Görevimizi yerine getirirken Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak çevre kentlerin belediyeleri ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olacağımızı belirtmek isterim. Bu yolun daha ilk adımlarını attığımız bugünlerde yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen dostlarımız arasında sizi de görmek beni çok mutlu etmiştir. Sizlerin bugünkü dilekleri ve temennileri bizler için de itici bir güç olacaktır. Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı olarak ben de gerek şahsım gerekse de ekip arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun.”

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 29 Şubat 2020
İmsak 05:39
Güneş 07:04
Öğle 12:52
İkindi 15:58
Akşam 18:31
Yatsı 19:50