doğa area cemre
 
5s dikey akın bilgi

Yusuf Ziya Yılmaz’dan Net Mesaj: ‘Öncelik Vereceğiz’

yusuf-ziya-yilmazdan-net-mesaj-1708
Daha Fazla Göster

Yusuf Ziya Yılmaz’dan Net Mesaj: ‘Öncelik Vereceğiz’ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, üretilen proje ve parti çalışmalarıyla şehirlere katkı vermeye devam edeceklerini belirtti

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çorum’a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte giden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ” proje ve parti çalışmalarımızı değerlendirerek kentlerimize katkı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 20.52.48 2 Samsun

ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Yerel yönetimler konusunda birçok proje üzerinde çalıştıklarını anlatan Milletvekili Yılmaz, “AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığımızın programı kapsamında Çorum’dayız. Sahada çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İstişare toplantılarımızda proje ve parti çalışmalarımızı değerlendirerek kentlerimize katkı sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 20.52.48 Samsun

YERİNDE TAKİP

Yılmaz, Özhaseki ile birlikte Çorum Belediyesince yürütülen Kadeş Barış Meydanı, engelsiz kafe, millet kıraathanesi, ÇorBis, Recep Tayyip Erdoğan Caddesi, bedestan ve yeraltı otoparkı, Dikiciler Arastası restorasyonu, Velipaşa Hanı restorasyonu ve Saat Kulesi çevresi cephe sağlıklaştırma projelerini inceledi.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 20.52.48 1 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir