doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Yusuf Ziya Yılmaz, Tecrübelerini Paylaştı

17-yılmaz (2)
Daha Fazla Göster

Yusuf Ziya Yılmaz, Tecrübelerini Paylaştı AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra’da partilileri ile bir araya gelerek, esnaf ziyareti gerçekleştirdi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra’da ‘Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı’ buluşmasında partilileri bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Yılmaz, ayrıca ilçede esnaf ziyaret gerçekleştirerek, sorunları ve talepleri dinledi.

17 yilmaz 1 Samsun

ZİYARET ETTİ

Bafra’da partilileri bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, ” ‘Bilgi ve Tecrübe Paylaşımı’ buluşmamızda dava arkadaşlarımızla bir araya gelerek çeşitli konu başlıklarında düşüncelerimizi aktardık. İstişare ortamında, hizmete odaklı el eleyiz. Bafra Belediye Başkanımız Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret ederek projeler hakkında bilgi aldık. Programımız kapsamında ilçe başkanlığımızı ve ilçe kadın kolları başkanlığımızın yeni üye kayıt çalışmaları kapsamında kurmuş olduğu standı ziyaret ettik. Bafra’da esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, hasbial ettik. Güzel ilçemizde halkımızla kucaklaştık” ifadelerini kullandı.

17 yilmaz R.A. Samsun

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra’da vatandaşlara kendi elleriyle aşure dağıttı

17 yilmaz 2 Samsun 17 yilmaz 3 Samsun 17 yilmaz 4 Samsun 17 yilmaz 5 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir