doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Yusuf Ziya Yılmaz: ‘Samsun’un Her Noktasında Sahadayız’

yusuf-ziya-yilmaz-1008
Daha Fazla Göster

Yusuf Ziya Yılmaz: ‘Samsun’un Her Noktasında Sahadayız’ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık’ta partilileri ile yaptığı değerlendirmede, kentin her noktasında sahada olduklarını söyledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık’ta parti ve yerel yönetim çalışmalarını değerlendirdiklerini belirterek, “Samsun 17 ilçesiyle bütün. Kentimizin her bir noktasında sahadayız” dedi.

WhatsApp Image 2021 08 10 at 20.15.24 Samsun

ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Asarcık ve 19 Mayıs İlçeleri’nde bir dizi programa katılan Milletvekili Yılmaz, “Samsun 17 ilçesiyle bütün. Kentimizin her bir noktasında sahadayız. Asarcık ilçemizdeki programımızda parti ve yerel yönetim çalışmalarını değerlendirdik. İlçe Başkanımız İlhan Gonca ve Belediye Başkanı Şefik Kılağuz’a nazik ağırlamaları için teşekkür ediyorum.19 Mayıs programımız kapsamında yeni hizmete giren devlet hastanesini gezerek hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ardından AK Parti İlçe Başkanımız Fatih Seven ve Belediye Başkanımız Osman Topaloğlu’nu ziyaret ederek parti, belediye çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 08 10 at 20.15.23 1 Samsun

WhatsApp Image 2021 08 10 at 20.15.23 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir