Yüksel Yıldırım'ın Baş Danışmanı Belli Oldu! Yılport Samsunspor'da Batu Kaplan Futbol Gelişim Direktörü ve Başkan Yüksel Yıldırım'ın başdanışmanı olarak görevlendirildi

Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş: "Takımdan ayrılması gereken oyuncular var" Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş: "Takımdan ayrılması gereken oyuncular var"
Yüksel Yıldırım'ın Baş Danışmanı Belli Oldu! Yılport Samsunspor'da Batu Kaplan Futbol Gelişim Direktörü ve Başkan Yüksel Yıldırım'ın başdanışmanı olarak görevlendirildi Kımızı- Beyazlılar, sezonun bitmesine 10 hafta kala, Samsunspor Futbol Gelişim Direktörlüğü'ne Batu Kaplan'ı getirdi. Ayrıca Kaplan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın başdanışmanı olarak görev yapacak. Öte yandan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Batu Kaplan'ın başdanışman olacağı bilgisini Samsun Medya Grubuna verdiği bilgide doğruladı. BATU KAPLAN KİMDİR 28 yaşında mersin doğumlu olan Batu Kaplan, Türkiye'de Kasımpaşa'da 2019- 2020 yıllarında Scout şefliği yapmıştır. Ayrıca, Kaplan Nijerya'da ise bir futbol akademisinde mesleğini devam ettirmiş. Nijerya'daki futbol okulundan ise, 2 Belçika, 1 Fransa 2. Lig ve 1 Almanya Bundesliga’ya oyuncu transfer etmişler. SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.