doğa yataks duru
       
5s akın Mega Halı

Yüksel Yıldırım’dan, Mustafa Demir’e Cevap Niteliğinde Şampiyonluk Mesajı

yildirimdan-sampiyonluk-mesaji
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Yıldırım’dan, Demir’e Cevap Niteliğinde Şampiyonluk Mesajı Yılport Samsunspor U19’un şampiyonluğuna ilişkin kutlama mesajı yayımlayan Yıldırım, “Batı Park’taki Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri meyvelerini vermeye başladı. Şehr-i Samsun bu tesislerle yıllarca gurur duyacak” dedi

TFF 1. Lig U19’da şampiyon Yılport Samsunspor ile Balıkesirspor arasında Antalya’da oynanan final maçı Samsunspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile sonuçlandı. Bu skorla Samsunspor, şampiyonluğunu ilan etti. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulunan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in gündem oluşturan ve tepki çeken tesis açıklamalarına adeta cevap niteliğinde bir mesaj yayımladı.

E59l959WQAIW8ZU Samsunspor

SAMSUN YILLARCA GURUR DUYACAK

Başkan Yıldırım sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda, tesislerin önemine dikkat çekerek, “Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır. Bu gece bizleri mutlu ettiniz ya sizlerin hepsini alnınızdan öpüyorum. Şampiyonluk primini hak ettiniz… Batı Park’taki Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri meyvelerini vermeye başladı. Şehr-i Samsun bu tesislerle yıllarca gurur duyacak.” ifadelerini kullandı.

AW121545 07 Samsunspor

NE OLMUŞTU?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Kongresi’nde Divan Kurulu tarafından gündeme getirilen 10 yıllık kira sözleşmesinin yapılmaması konusunda yaptığı savunmada, 3 yıllık sözleşmenin encümen kararıyla alındığını, 10 yıllık sözleşme için de meclis kararının gerektiğini söylemişti. Samsun Büyükşehir Meclisi’nde ise, CHP’li Meclis Üyesi Hasan İpek, Mustafa Demir’e “Samsunspor’un Olağan Genel Kurulu’nda Samsunspor Tesisleri’nin 10 yıllığına kulübe verilmesi ile ilgili bir meclis kararı gerekir demişsiniz. Biz de meclise gelirse kabul ederiz dedik. Bunun ile ilgili meclise konuyu getirecek misiniz?” sorusunun üzerine Mustafa Demir, Batı Park alanında bulunan Samsunspor tesisleri ve diğer spor tesislerinin kaldırılacağını söyledi. Başkan Demir, park alanlarının vatandaşlara ait olduğunu ve tesislerin kıyı alanında bulunduğunu ileri sürdü. Samsunspor taraftarlarının tepkisini çeken başkan Demir, sosyal medyada ülke gündemine oturdu.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir