doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey arslan bilgi

Yüksel Yıldırım’dan Bomba Açıklamalar! ‘Yediği Kaba Pislemesin’

yuksel-yildirimdan-bomba-aciklamalar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüksel Yıldırım’dan Bomba Açıklamalar! ‘Yediği Kaba Pislemesin’ Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, ‘Ertuğrul Sağlam’ın ‘Samsunspor bu kadroyla Play-Off dahi oynayamazdı’ açıklamalarına tepki göstererek, “Biz maalesef onun istemediği bir tane oyuncu almadık, onun onayı olmadan da kimseyi alamadık. Lütfen kimse yediği kabın içine pislemesin” dedi

GÜLER YÜZLÜ BİR HOCA

Başkan Yüksel Yıldırım konuk olduğu radyo programında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yıldırım 5 veya 6 transfer daha yapacaklarını belirterek, “Bu sezonki Samsunspor, yeni bir takım olacak. Altyapımızdan oyuncular aldık. Geriye de 4, 5 ya da 6 transfer yapmayı düşünüyoruz. Tertemiz güler yüzlü bir hoca, Mehmet hocayı getirdim. İnşallah bu sene başaracağımıza inanıyorum. Biz geçmişten ders alarak ilerlemek istiyoruz, borç yaparak hemen çıkalım demiyoruz. Tabii ki çıkacağız ancak çok borç yapmadan çıkmak istiyoruz” dedi.

SÖZLERİNDE DURMADILAR

‘Bizim geçen sezon çıkmamamız, hem de 55. yılımızda çıkamamamız bize büyük bir ayıp oldu bize’ diyen Başkan Yıldırım, “Böyle bir kadroyla, böyle bir ekiple çıkamamamız bizim için büyük bir kara lekedir. Oyuncularımız bana defalarca söz verdiler. Ama sözlerinde durmadılar ve beni son haftalarda primleri bahane edip şampiyonluğu sattılar. Ben çok büyük bir ders aldım. Her şey para olmuş. Arma’ya kulübe saygı sıfır. Açık söyleyeyim, ben şu an kumar oynuyorum. 3 tane sol stoperim var ve ben onları geliştirip ileride kazanç sağlamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

KENDİSİNE YAZIKLAR OLSUN

‘Ertuğrul Sağlam’ın, ‘Samsunspor bu kadroyla Play-Off dahi oynayamazdı’ açıklamalarına tepki gösteren Başkan Yıldırım,” Ben Kayserispor’dan Kanga için Berna Gözbaşı ile anlaşmıştım. Ertuğrul Hocamız kabul etmedi, istemedi biz de iptal ettik. Israrla Matias Courier’ü istedi ve sonuç ortada. Nadir Çiftçi’yi inatla savundu ve sonuç ortada. İstediği ve verim aldığımız bir tane oyuncu oldu o da Dje Dje’ydi. Biz maalesef onun istemediği bir tane oyuncu almadık, onun onayı olmadan da kimseyi alamadık. Lütfen kimse yediği kabın içine pislemesin. Biz şampiyon olacak takım verdik, olamadı, Çok tutuyorum kendimi, yapmayın lütfen. Kendisine yazıklar olsun diyorum.
Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir