doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Yüksel Yıldırım’dan Çok Önemli Açıklamalar: ‘Pilot Takım Satın Alınacak’

Yıldırım Samsun'a mı Gelecek
Daha Fazla Göster

Yüksel Yıldırım’dan Çok Önemli Açıklamalar: ‘Pilot Takım Satın Alınacak’   Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, pilot takım arayışlarına başladıklarını belirterek, “Amaç Samsunspor’u kalkındırmak, mutlaka pilot takım satın alacağız” dedi

ANLAŞMASINI YAPTIK
Pilot takım istediğini ve bunun için arayışlarının devam ettiğini belirten Yıldırım, “Semih, Hüseyin, Fehmi gibi genç isimleri pilot takımımız olsa çok rahat oynatabiliriz. Yine Polat, Ali, Yunus Emre. Bu çocuklar Samsunspor’un geleceği olacak. Karacabey ile centilmenlik anlaşması yaptık. Mutlaka pilot takım satın alacağız. Süper Lig’e çıktığımızda, yabancılarımızı da oynatabileceğimiz 1. Lig takımı istiyoruz” ifadelerini kullandı.

DUYGUSAL DAVRANILMAMALI
Taraftarın duygusal davranmaması gerektiğini belirten Başkan Yıldırım sosyal medya hesabından, “Amaç Samsunspor’u kalkındırmak. Neden Avrupa’daki güçlü takımların pilot takımları başka Avrupa ülkelerinde ve bazanda bir alt Ligi’nde oluyor? Düşün. Duygusal olmayın. Samsun’da başka bir kulübü de sizler veya başkaları yapsın. Biz oyuncu veririz. Problem yok” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir