Yücel Uyar’dan, Yüksel Yıldırım’a Destek Çağrısı! Yalnız Bırakılmamalı

yucel uyar destek cagrisi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yücel Uyar’dan, Yüksel Yıldırım’a Destek Çağrısı! Yalnız Bırakılmamalı Yılport Samsunspor Futbol Akademi Direktörümüz Yücel Uyar, yapımı devam eden alt yapı tesisleri ile ilgili, Samsun’un önde gelenlerinin Başkan Yüksel Yıldırım’ı yalnız bırakmayıp desteklerini beklediğini belirtti

YALNIZ BIRAKMAMALILAR

Samsun’a altyapı konusunda yatırımlarını esirgemeyen Başkan Yüksel Yıldırım’a destek verilmesinin altını çizen Uyar, “Sayın Başkanımızın büyük yatırım ve fedakarlıkla yaptığı Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri, Samsunspor ve Samsun futbolunun kurtuluşu olacaktır. Türkiye’nin en güzel şehri Samsun’da ve şehrin en güzel yerindeki tesisimiz halen yapım aşamasındadır. Şehrin ileri gelenleri Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve İlçe Belediye Başkanlarından tamamlanması için Başkanımız Yüksel Yıldırım’ı yalnız bırakmamaları ve gereken ekonomik desteği vermeleri gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

UZAKTAN EĞİTİM

Yılport Samsunspor Futbol Akademi Direktörümüz Yücel Uyar, “Yılport Samsunspor Futbol Akademimiz çalışmalarına devam ediyor. Pandemi nedeni ile 17 Mayıs’a kadar tam kapanmayı dikkate alarak U11, U12, U13, U14, U15 ve U16 takımlarının antrenmanlarını antrenörlerimizin hazırladığı programlarla Zoom programı üzerinden bireysel gelişimlerini devam ettiriyoruz. Spor Toto 1.Lig U19 Akademi ligi devam ettiği için U17 ve U19 takımlarımızın antrenmanları aralıksız devam ediyor” dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir