banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Yozgat Belediye Başkanı Arslan Belediye Birimlerini İnceliyor

banner1357

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, belediyeye ait depo ve hurdalıklarda incelemelerde bulundu.Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Göreve başladıktan sonra birimlerdeki incelemelerini sürdürüyor. Belediyeye ait depoları inceleyen Arslan,...

YOZGAT 14.04.2014, 19:21
Yozgat Belediye Başkanı Arslan Belediye Birimlerini İnceliyor
banner1353
banner1375
Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, belediyeye ait depo ve hurdalıklarda incelemelerde bulundu.

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Göreve başladıktan sonra birimlerdeki incelemelerini sürdürüyor. Belediyeye ait depoları inceleyen Arslan, depolarda muhafaza edilen malzemelerin yeniden sayılarak tespit edilmesi, kullanılmayanların satılarak hem atıl durumdan kurtarmayı hem de belediye bütçesine katkı sağlanması talimatını verdi.

Depoların yanı sıra hurdalıklarda da incelemelerde bulunan Arslan, “Hurdalıklarda bekleyen atıl durumdaki malzemelerde kullanılmayacak durumda olanları satarak belediye bütçesine katkı sağlayacağız. Ayrıca yıllardır bekletilen ve çevreye de zarar veren hurdalar temizlenmiş olacak” dedi. Arıtma tesislerinde de incelemelerde bulunan Başkan Arslan, görevlilerden bilgi aldı. Daha sonra İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden Arslan, itfaiye erleri ile bir araya gelip sorunlarını dinledi. İtfaiye erlerinden çalışma programları, mevcut yapı ve çalışma sistemi hakkında bilgi alan Arslan, itfaiyenin etkin ve hızlı görev yapması için her türlü imkanın sağlanacağını söyledi.

Öte yandan Başkan Arslan’ın talimatı ile şehrin cadde ve sokakları kent meydanından başlamak suretiyle temizlik ekipleri tarafından temizleniyor. Temizlik ekipleri sabahın erken saatinde tazyikli su ile kaldırım, yol ve sokakları yıkadıklarını ifade eden Arslan, "Amacımız daha temiz bir Yozgat oluşturmak ve sabah erkenden işe giden vatandaşlarımıza, okula giden çocuklarımıza daha temiz bir şehir sunmaktır" dedi.

Yorumlar (0)
banner1474
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 24 Şubat 2020
İmsak 05:45
Güneş 07:10
Öğle 12:53
İkindi 15:55
Akşam 18:26
Yatsı 19:46