doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Yılport Samsunspor’da Teknik Adam Çapa’dan Maç Yorumu : ‘Herkesi Gördük’

Yılport-Samsunspor'da-Teknik-Adam-Çapa-Maç-Yorumu
Daha Fazla Göster

Yılport Samsunspor’da Teknik Adam Çapa’dan Maç Yorumu : ‘Herkesi Gördük’ Yılport Samsunspor’un Teknik Direktörü Fuat Çapa, kupa maçında Alen ve Savicevic hariç tüm oyuncuların neler yapabildiklerini gördüğünü söyledi

İSTEDİĞİMİZİ YAPAMADIK
Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, kupa maçı ile birlikte takımdaki tüm futbolcuların saha içi performansların görme fırsatı yakaladıklarını söyledi. Kupa maçlarında favori olan takımlardan skor anlamında beklentinin yüksek olduğunu belirten Çapa, “Rakip takımların ekstra motivasyonunu göz ardı etmemek lazım. Rakibin organize olup mücadele etmesine sebebiyet verdik. Belirli bir süre istediğimiz oyunu oynayamadık” dedi.

BİZE ARTI OLACAK
Çapa, “Alen ve Savicevic dışında tüm oyuncularımız sahada neler yapabileceğinin analizini bu maçta yaptı. Kafamızda sadece idmanlar değil, maçlarda neler yapabildiklerini gördük. Cumartesi günü oynayacağımız maç için bazı referanslar aldık. İleriye dönük olarak gelişim gösterdikleri takdirde 11’de bile yer alacak futbolcularımız var. Rekabeti takım içinde ne kadar çoğaltırsak bu bize artı olacak” diye konuştu.