Yılport Samsunspor'un oyuncularından Mücahit Albayrak ve Şener Kaya, taraftarın ve camianın Süper Lig'i hak ettiğini ve bu bilinçle çalışıp ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi 

Kırmızı Beyazlılar, pazar günü deplasmanda Bandırmaspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesi, Kırmızı Beyazlı oyunculardan Mücahit Albayrak ve Şener Kaya açıklamalarda bulundu.

"ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ"

Albayrak, camianın ve taraftarın yerinin Süper Lig olduğuna değinerek, "Samsunspor'un, Samsun şehrinin, taraftarının yakıştığı yer Süper Lig. Bizde bu kulübü, taraftarı, şehri layık olduğu lige çıkartmak için elimizden geleni yapıyoruz. Son maçtaki galibiyet bizim için çok önemliydi. Şimdi Hüseyin hocamız geldi. Bu lige çok hakim bir hoca. Onun bize kattığı deneyim ve bilgi ile. Süper Lig'e çıkmak için elimizden geleni yapacağız" dedi. 

Yılport Samsunspor'un kaptanlarından Yusuf Abdioğlu: "Başarımız tesadüf değil" Yılport Samsunspor'un kaptanlarından Yusuf Abdioğlu: "Başarımız tesadüf değil"

TAÇLANDIRMAK İSTİYOR

Genç oyuncu Şener Kaya ise, kendilerinden istenen patlamayı Bandırmaspor maçı ile taçlandırmak istediklerinin altını çizerek, "Süper Lig'i hedefliyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz. Geçen hafta galip gelmiştik. Asıl bizden istenen patlamayı, inşallah Bandırmaspor maçında taçlandırıp, bizden istenilen yere gelmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.