Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Çaykur Rizespor maçında kadroda değişikliklerin olabileceğine değinerek, "İnşallah bu hafta şeytanın bacağını kırıp, 3 puanla dönüp, Sakarya maçını da yenip, 2'de 2 yaparız" dedi 

"GÜZEL BAŞLANGIÇ OLUR "

Kırmızı Beyazlılar pazar günü saat 16.30'da deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bayram Bektaş, "Çaykur Rizespor karşılaşması öncesi son taktik antrenmanımızı gerçekleştirdik. Yarında hayırlısıyla yola çıkıp, inşallah iyi oynayıp, 3 puan ile döneceğimiz bir maç olur. Elbette taraftarımızın camiamızın beklentisi bu. Ama bu çocuklar inanılmaz bir aile oldular. Tek üzüntüleri, oyunlarının karşılığını alamamak. İnşallah iyi oynayıp 3 puan ile döneriz. Herkes için de iyi olur ve buda bizim için güzel bir başlangıç olur" diye konuştu. 

KADRODA DEĞİŞİKLİK SİNAYLİ 

4 haftadır sahaya aynı il 11 ile çıkan Bektaş, Rizespor karşılaşmasında değişikliklerin olabileceğinin sinyalini vererek, "Kadroda bir değişikliğe gidilebilir. Biliyorsunuz ki biz 4 haftadır, asıl mevkiisi kanat olan forvetle oynuyoruz. Forvetin olması bizim iki kanatta da inanılmaz elimizi rahatlatıyor. Dolayısıyla forvette ve merkez orta sahada duruma göre eksik oyuncuların yerini dolduracak futbolcularımız var. Her maçın hikayesi farklıdır. Rakip iyi organize olan, büyük bir camianın takımı. Ama bizde büyük bir camiayız. Kim oynarsa oynasın hedefimiz 3 puan ile sahadan ayrılmak" dedi. 

Yılport Samsunspor'un kaptanlarından Yusuf Abdioğlu: "Başarımız tesadüf değil" Yılport Samsunspor'un kaptanlarından Yusuf Abdioğlu: "Başarımız tesadüf değil"

"İNŞALLAH ÇIKIŞIMIZ OLUR"

Bu hafta şeytanın bacağını kırıp, 3 puanı almak istediklerine değinen Bektaş, şunları söyledi: "Benim tek üzüldüğüm nokta, bu takım şu an çok farklı yerlerde olabilirdi. Mallesef gol atamıyoruz. 2 de kaçırdığımız penaltı var. Biri son dakika 3 puanın geleceği buna üzülüyorum. İnşallah bu maç bizim çıkışımız olur. Çünkü herkesten önce bu çocuklar sezon sonuna kadar takımı götürüp, şampiyon yapacak. İnşallah bu hafta şeytanın bacağını kırıp, 3 puanla dönüp, Sakarya maçını da yenip, 2'de 2 yaparız. Sonrada milli ara var. Orada da tekrardan motivasyon olup, yükselişe geçeriz"

Esra VURAL Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.