Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, alınan beraberlik sonrası, son dakikalarda gol pozisyonu yakaladıklarını ancak çok kötü kullandıklarını belirterek, "Üzgünüm buradan bir puan ile dönüyorum" dedi 

Tanju Çolak yazdı: Kimi yeneceğiz arkadaşlar? Tanju Çolak yazdı: Kimi yeneceğiz arkadaşlar?

"ZORLAYAN TAKIMIZ "

Kırmızı Beyazlılar deplasmanda bir diğer Karadeniz temsilcisi Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı. Alınan beraberlik sonrası açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, "Üst üste gelen hatalarla 1-0 geriye düştük. Gol atmak için fırsatları bulduk. Zaman zaman orta sahada bir sıkıntı yaşadık. Rakibin ofansif orta sahalarından biri sürekli arka tarafa sarktığında orada bir adam paylaşımında sıkıntı yaşadık. İkinci devre bunu biraz daha dengeledik. Geriye düştüğümüz halde ki ilk maç harici her maç geriye düşerek, beraberliği yakalayıp, zorlayan bir takımız. Öne de geçebilirdik" ifadelerini kullandı.  

"KÖTÜ KULLANDIK"

Üzgün olduklarını belirten Bektaş, " Geriye düşmüşken, öne geçecek kalite de de bir takımımız var. Nitekim biraz daha oyun pas anlamında kontrolünü aldıktan sonra rakip uzun topa döndü. Dönünce mesafelerde açıldı tabi. Dönen topu aldık. Alınca da daha organize ataklar geliştirdik ama sonuçlandıramadık. Özellikle en üzüldüğüm nokta böyle bir maçta Süper Lig'den düşmüş olsa da Rizespor'un bir gücü var. Biz bu güze karşı direnç gösterdik. Son saniyede özellikle antrenmanda çalıştırdığımız, bir pozisyon da istediğimiz gibi yakaladık. Ama çok kötü kullandık. Üzgünüm buradan bir puan ile dönüyorum. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Güzel mücadele ettiler" diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.