Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer süreci ve Galatasaray maçı ile ilgili A Spor'a açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "İki tane anlaştığımız oyuncu var ama yer açmamız lazım. Oyuncu gönderebilir sek bir sağ kenar oyuncusu alacağız. 3. oyuncuyu hocamız karar verecek. Douglas Costa'ya Fenerbahçe maçını izle nasıl bir takıma geliyorsun dedim. Maçı izledikten sonra bizimle dürüst bir şekilde iletişime geçti ve "Biz gelmekten vazgeçtik çünkü Samsunspor 90 dakika koştu ve mücadele etti. Ben hazır değilim. Benim en az 4 hafta süreye ihtiyacım ve eşim doğum yapacak oraya gitmem lazım. Samsunspor'a desteğim az olur." dedi. Biz de böyle davranmasından dolayı teşekkür ettik" dedi.  

"KAZANAN SAMSUNSPOR OLSUN"

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım her puanın altın değerinde olduğuna değinerek, "Galatasaray'dan çekinmiyoruz. Puan ve puanlar için çıkacağız. Galatasaray, Fenerbahçe ile birlikte Türkiye'nin en güçlü takımlarından biri. Güzel bir maç izleteceğiz. Önce centilmence bir maç olmasını istiyorum. Sonra kazanan olacaksa Samsunspor'un kazanmasını istiyorum. Biz beraberliğe de mutlu olacağız. Böyle maçlarda 1 puan bile avantaj oluyor. 2 takım şampiyonluğa oynuyor. 5 takım gazozuna oynuyor. 12 takım küme düşmemeye oynuyor. Onun için her puan altın değerinde." diye konuştu.  

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın da yer aldığı heyet, TFF Başkanı ile buluştu! Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın da yer aldığı heyet, TFF Başkanı ile buluştu!

"TÜRK FUTBOLU ÖNEMİ GÖRECEK" 

Taraftarın Galatasaray maçı için gerekeni yaptığına değinerek şunları söyledi: "12. adam, bizim böyle maçlarda çok ihtiyaç duyduğumuz bir kitle. Bugün onlar gerekeni yaptı. Tüm biletler satıldı. İnanılmaz bir destek olacak. Güzel bir ev sahipliği göstereceğiz. Samsunspor'un neden Türk futbol dünyasında önemli olduğunu görecekler. Taraftarımdan bugün takımlarına 90 dakika desteklemelerini istiyorum. Tek yürek, tek ses olmalarını istiyorum. Küfür ve şiddete yer vermemelerini istiyorum."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.