Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, ligdeki bir numaralı rakipleri karşısında bir puan aldıklarını belirterek, "Kötü değildi. Onlar da bir puanı hak etti. Biz istiyorduk 3 puanı alalım ama olmadı. İnşallah bunu telafi ederiz" dedi. 

"TAKIM UÇAR"

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım sahalarında oynadıkları 1-1'lik maç sonrası Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulundu. Maçı değerlendiren ve orta sahaya çok iş düştüğünü belirten Başkan Yıldırım, "Maça gelirken içimde yeneceğiz hissi vardı. Güzel de başladık. Taraftar bugün mühteşemdi. Daha da iyi olacak. Takım tabi beklenmedik bir anda bizi üçe iki yakaladılar. Kötü bir gol yedik. Samsunspor'a yakışmadı. Ama sağ olsun takım güzel bir şekilde cevap verdi. Bir baskı kurduk golden sonra. Ama biraz daha çalışmamız lazım. Çünkü takım tam oturmamış. Orta sahamıza çok iş düşüyor. Osman ve Celil ikilisi çok iyi olduğu zaman bu takım uçar. İnşallah oraya doğru gideceğiz" diye konuştu. 

"İNSANIN KALBİ DAYANMAZ"

Başkan Yıldırım, Eyüpspor'un ligde bir numaralı rakipleri olduğuna değinerek şunları söyledi: "Eyüpspor maçı bizim için çok önemli bir maçtı. Büyük bir moral kazanacaktık yenseydik. Yenilmedik bu da güzel. Ligdeki bir numaralı rakibimiz Eyüpspor. Onunla da aynı puandayız. Ev sahibi üstünlüğümüzü verdik ama bizim için deplasman ev sahibi fark etmiyor. Haftaya bakacağız. Erzurum maçında bunu telafi ederiz diye düşünüyorum. Oyuncularla maç öncesi konuştuk. Hepsi ne yapacağını çok iyi biliyordu. Bilincindeydi her şeyle. Eyüpspor'da hazırlanıp gelmiş. Sonuçta maçın hakkı 1-1 beraberlikti. Kötü değildi. Onlar da bir puanı hak etti. Biz istiyorduk 3 puanı alalım ama olmadı, en azından yenilmedik. İnsanın kalbi dayanmaz böyle streste. Celil'in şutu gol olsaydı haftanın golü olacaktı. Bambaşka bir şey olacaktı. 2-1 öne geçmiş olacaktık. Üstümüze geleceklerdi. O zaman bizim kanatlardan hızlı çıkışlarla farklı bir maç seyredebilirdik. Olmadı. Sağlık olsun. Bunu telafi ederiz inşallah"

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu kimdir? Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu kimdir?

Esra VURAL - Umut Can EREN Özel Haber

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.