doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Yılport, Dünya Devleri Arasında

Yılport Holding'ten O Olaylarla İlgili Açıklama
Daha Fazla Göster

Yılport, Dünya Devleri Arasında  Yıldırım Holding’in limancılık grubu Yılport, ‘Dünyanın en büyük 20 konteyner terminal operatörü’ listesinde 6.3 milyon TEU’luk hacimle 11. sırada yer aldı

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, ‘Dünyanın en büyük 20 konteyner terminal operatörü’ listesinde 11. sırada yer alarak, 2025’e e kadar dünyanın en büyük 10 konteyner terminal operatöründen biri olma hedefine yaklaştıklarını söyledi.

11. SIRADA YER ALDI
Türkiye’nin önde gelen liman işletmecilerinden Yılport, İngiltere merkezli bağımsız araştırma şirketi Drewry’nin 2020 yılına yönelik hazırladığı ‘Dünyanın en büyük 20 konteyner terminal operatörü’ listesinde 6.3 milyon TEU’luk hacimle 11. sırada yer aldı. Şirket, 2025 yılına kadar dünyanın en büyük 10 liman operatörü arasına girmeyi hedefliyor. Konuyla ilgili konuşan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “2025 yılına kadar dünyanın en büyük 10 konteyner terminal operatöründen biri olma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarının bir parçası olan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir