doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Yılmaz’dan Birliktelik Mesajı ‘AK Parti Büyük Bir Aile’

Yılmaz'dan-Birliktelik-Mesajı-AK-Parti-Büyük-Bir-Aile
Daha Fazla Göster

Yılmaz’dan Birliktelik Mesajı ‘AK Parti Büyük Bir Aile’ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy’de partililer ve muhtarlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Tekkeköy İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda partililer ile bir araya geldi. Milletvekli Yılmaz, ayrıca ilçe muhtarları ile de buluşarak, talep, sorun ve önerileri dinledi, istişarelerde bulundu.

VAZGEÇİLMEZLER ARASINDA
Partililerle bir araya geldiğini belirten Milletvekili Yılmaz, “Büyük bir aile olan AK Parti’de istişare her zaman vazgeçilmezler arasında olmuştur. Bu kapsamda Tekkeköy İlçe Danışma Meclisi Toplantımıza katılarak dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da “Birlik beraberlik ve ortak akılla ilçemizi geleceğe taşımak için hep birlikte omuz omuza çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

BAŞIMIZIN TACI
Muhtarlarla her zaman koordinasyon içinde çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Yılmaz, “Muhtarlarımızı her zaman baş tacı olarak gördük. Bu zamana kadar aziz halkımıza hizmet noktasında büyük bir koordinasyon içinde birlikte çalışmalarımızı yürüttük. Tekkeköy Mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek hem sohbet ettik, hem de istişarelerde bulunduk” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir