Yıldırım’dan Yalçın’a sert yanıt: Üzerimden yalan oyunlar çevirmeyin

Yıldırım'dan Yalçın'a sert yanıt Üzerimden yalan oyunlar çevirmeyin
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıldırım’dan Yalçın’a sert yanıt: Üzerimden yalan oyunlar çevirmeyin Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yazar Soner Yalçın’ın köşe yazısında kendisi ile ilgili iddialarda bulunmasına tepki göstererek, ” bilgi sahibi olmadan fikirlerinizi yazıyorsunuz. Üzerimden yalan oyunlar çevirmeyin” dedi.

 

KÖŞESİNE TAŞIDI
Soner Yalçın, Başkan Yıldırım’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında yaşananları, Yılport Holding hakkında çıkan haberleri ve TFF 1. Lig’de yaşanan olayları köşesine taşıdı. Yalçın, “Evet, futbol asla sadece futbol değildir. Kaşıdıkça altından neler çıkar neler. Yılport’un sahibi ve Samsunspo’un başkanı Yüksek Yıldırım’ı tanır mıydınız mesela” cümlelerine yerdi.

BENDEN DUYUN
Soner Yalçın’ın köşe yazısına sosyal medya üzerinden tepkisini gösteren Başkan Yıldırım bilgi sahibi olmadan köşe yazısı yazıldığını belirterek ,”Bilgi sahibi olmadan fikirlerinizi yazıyorsunuz. Keşke gelip benimle konuşsanız da her şeyi açık ve tam doğruları benden duysanız. Size her şeyi samimi ve doğru bir şekilde anlatsam, özellikle de Sayın Soner Yalçın Bey’e. Üzerimden yalan oyunlar çevirmeyin” mesajını paylaştı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir