doğa yataks duru
       
5s dikey akın bilgi

Yıldırım’dan Mustafa Demir’e Salvolar

Yıldırım'dan-Demir'e-Salvolar121
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıldırım’dan Mustafa Demir’e Salvolar Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’in Samsunspor Kongresi’nde dile getirdiği “10 yıllık sözleşme” konusunun tam tersini söylemesine sosyal medya hesabından tepki gösterdi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Samsunspor Derneği Kongresi’nde dile getirdiği konunun tam tersini Meclis’te gündeme getirmesine tepki göstererek, “Önce sözünü tutsun. Sonra yeni vaadi için masaya oturmalı “dedi

yuksel yildidrim samsun gazetewsi Foto Galeri

YILDIRIM’DAN TEPKİ GELDİ
Samsunspor tesis alanına 10 yıllık sözleşme yapılması için meclis kararı gerektiğini belirten, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in temmuz ayı meclis toplantısında konuyu gündem maddelerine taşımamasına meclis üyeleri ve taraftarların ardından bir tepki de Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’dan geldi.

yuksel yildirim tivittt Foto Galeri

 

BİZİMLE MASAYA OTURMALI
Başkan Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Başkan Demir, seçim öncesi verdiği sözü önce tutmalı. Sonra da yeni vaadini yerine getirmek için bizimle masaya oturmalıdır. Neden bunları geçen kongrede üyelere söylemedi? Samsunspor’a gönderme yaptı! | Başkan Demir: ‘Sahildeki tüm tesisler kalkacak!’ ifadelerine yer verdi.

DEMİR NE DEMİŞTİ?
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunspor Kongresi’nde Divan Kurulu tarafından gündeme getirilen 10 yıllık kira sözleşmesinin yapılmaması konusunda yaptığı savunmada, 3 yıllık sözleşmenin encümen kararıyla alındığını, 10 yıllık sözleşme için de meclis kararının gerektiğini söylemişti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 4 hafta önce

    Dün dündür bugün bugün, daha çok beklersiniz sahilde yer