Yıldırım ve Sağlam’a Moral Desteği

Yıldırım ve Sağlam’a Moral Desteği
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıldırım ve Sağlam’a Moral Desteği Samsunlu iş insanı Galip Öztürk, şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor’a başarılar dileyerek, “Moralimizi yüksek tutarsak şampiyon biz oluruz Allah’ın izniyle” dedi.

 

SEVDAMIZ SÜPER LİG’E ÇIKACAK
Samsunlu iş insanı Galip Öztürk TFF 1. Lig’in son haftasında 67 puanla üçüncü sırada yer alan Yılport Samsunspor’un play- offa kalmadan şampiyon olarak Süper Lig’e çıkacağının inancı içerisinde olduğunu belirterek, “Burada şimdi ‘o şunu yenerse, bu şununla berabere kalırsa’ gibi bir analiz yapmama gerek yok. O iş teknik insanların işi. Yüksel Yıldırım Samsunspor’u Süper Lig’e çıkarmak için elindeki bütün imkanları ortaya koymuş ve heyecanını hiç kaybetmemiş bir başkan. Keza Ertuğrul Sağlam bir anadolu kulübüne Süper Lig şampiyonluğu yaşatmış önemli bir teknik adam. Uzaktan da olsa bakıyorum, kentimizin bütün dinamikleri kulübümüzün arkasında kenetlenmiş vaziyette. Bu iş inanç işi. Futbolcularımız ellerinden gelenin fazlasını pazar akşamı ortaya koymalılar. Deplasmanda, üstelik de şampiyonluğun bir başka adayı olan Adanademirspor’un şehrinde, bir başka Adana takımıyla karşılaşıyor olmamız, ilk bakışta bir dezavantaj gibi duruyor olabilir ama bu iki güzide kulüp arasında yıllara dayanan ciddi bir rekabet var. Demiyorum ki Adanaspor maça asılmaz. Elbette onlar da ellerinden geleni yapacaklar ama ben Samsunsporumuzun bol gollü bir galibiyetle maçı tamamlayacağına inananlardanım. Herkesin de buna inanmasını ve bu enerjiyi taşımasını istiyorum. En kötü senaryomuz bile play-offlara kalarak Süper Lig’e yükselme şansımızın olduğunu gösteriyor. İnşallah buna gerek kalmayacak ve Samsunsopor sevdamız şampiyon olarak Süper Lig’e çıkacak” diye konuştu.

ŞAMPİYON OLURUZ
Öztürk son olarak moraller yüksek tutulursa şampiyon olunacağına değinerek, “Futbol hayatın kendisidir. Eğer başarı istiyorsak arkamıza değil, önümüze bakmalıyız, dikiz aynasına bakarak menzile varılmaz. Eğer bir hedefiniz varsa, kaybettiklerinize hayıflanmak yerine, kazanacaklarınıza odaklanmalısınız. İnanırsak başarırız. Samsunspor’un yeri Süper Lig’dir. Bunu herkes biliyor ve buna hepimiz inanıyoruz. Futbolcu kardeşlerime, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’a son maçlarında canı gönülden başarılar diliyorum. Moralimizi yüksek tutarsak şampiyon biz oluruz Allah’ın izniyle. Herkes buna inansın ve bu enerjiyi uzaktan da olsa takımımıza gönderelim. Başta da söylediğim gibi futbol hayattır ve hayat niyettir” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir