doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Yıldırım Taraftarlarla Buluşuyor

Yıldırım Taraftarlarla Buluşuyorı
Daha Fazla Göster

Yıldırım Taraftarlarla Buluşuyor Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Kırmızı – Beyazlı taraftarlarla sosyal medya üzerinden bir araya geleceğini, merak edilen her şeyi yanıtlayacağını söyledi

PROBLEM YABANCI SAYISINDA

Takımda yabancı oyuncuların fazlalığı nedeniyle problemler yaşadıklarını belirten Başkan Yıldırım, “Transferlerin son bitiş günü 8 Eylül. Demek ki biz transfer bitti demeden transferler Samsunspor’da bitmez. Problemimiz yabancı sayısında. Bunu çözmekle uğraşıyoruz. Maliyetli ve zaman isteyen bir sorun. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama etraf ‘çakallar’ ile dolu”dedi.

HİZMET ETMEYE GELDİM

Samsunspor’a hizmet etmeye geldiğini ifade eden Başkan Yüksel Yıldırım, “Yakında bir YouTube kanalında Samsunspor taraftarlarına sesleniş konuşması yapacağım. Her şeyi konuşacağız. Gizli saklı bir şey kalmayacak. Ben Samsunspor’a vermeye ve hizmet yapmaya geldim. Diğerleri gibi almaya ve unvan yapmaya gelmedim. Beni zaten dünya tanıyordu” diye konuştu.

PAZARI KIZIŞTIRIYOR

Başkan Yıldırım menajerlerin fiyatları çok yükselttiğini ve parasız transverin yapılmadığının altını çizerek,”Samsunspor’a futbolcu öneren menejerler nerdeyse 1.5-2 katı para istiyorlar. O nedenle sizin bilmediğiniz şeyler oluyor. Rakipler pazarı kızıştırdı. Parasız transferler yapılamıyor. Şehir takımına sahip çıkmayınca bende ayağımı yorgana göre uzatıyorum” ifadelerini kullandı.

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir