doğa calven duru
       
5s dikey akın bilgi

Yelken Kulübü 60. Yaşında! Coşkulu Kutlama

samsun-yelken-kulup
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yelken Kulübü 60. Yaşında! Coşkulu Kutlama Samsun Yelken Spor Kulübü 60. yıl dönümünü, coşkulu bir şekilde kutladı

Samsun Yelken Spor Kulübü, 60. yaşını düzenlediği etkinlik ile coşkulu bir şekilde kutladı. Kulüp Başkanı Ertekin Sezer etkinlikte, “Amacımız denizi Samsunlularla çevre illerle tanıştırıp sevdirmek” dedi.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 14.27.47 Ana Manşet

İLK GÖREV DENİZCİLERİN

Samsun Yelken Kulübü’nün kuruluşunun 60. yılı ve 1 Temmuz Kabotaj Denizcilik Bayramı 650 üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Kulüp Başkanı Ertekin Sezer yaptığı konuşmada kulübun geçmişini ve yaptıkları sportif faaliyetlere değinirken, konuşmanın sonunda deniz kirliliğiyle baş etmek için ilk görevin denizcilere düştüğünü vurguladı.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 14.28.22 Ana Manşet

AMACIMIZ DENİZİ SEVDİRMEK

Samsun Yelken Spor Kulübü Başkanı Ertekin Sezer, “Samsun Yelken Kulübü’nün 60’ıncı yıl dönümünü kutluyoruz. Ayrıca 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı olaması nedeniyle tüm üyelerimizle bir aradayız. Her yıl olduğu gibi yüzlerce gence, yaz döneminde ücretsiz kurslar veriyoruz. Hiç bir üyelik istemeyip, ücret almıyoruz. Çocuklarımızı denizle tanıştırıp iyi bir sporcu olmalarını istiyoruz. Şu anda Karadeniz’de tek yetişkin teknesine sahibiz. Onda da İstanbul ve Ege kulüplerine nazaran en uygun fiyatla eğitim veriyoruz. Amacımız denizi Samsunlularla çevre illerle tanıştırıp sevdirmek” dedi.

 

WhatsApp Image 2021 07 02 at 14.28.00 Ana Manşet

ÜYELERE PLAKET SUNULDU

Ayrıca kulüpte 40. yılını dolduran üyelere plaketlerini, Samsun Yelken Kulüp Divan Başkanı Av. Refik Moral, kulüpte 10. yılını dolduran personele plaketlerini Disiplin Kurulu Başkanı Av. Hakkı Tomaç ve Samsun Tenis Kulubü Başkanı Özcan Dursun sundu. Samsun’un yetiştirdigi sanatçılardan oluşan nostalji grubu tum misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 14.28.11 Ana Manşet

YOĞUN KATILIM GERÇEKLEŞTİ

Yelken Kulübü’nde düzenlenen etkinliğe CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu,Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kulüp üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Esra VURAL – Ethem Ozan ŞAHİN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir