doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Kredimiz Kalmadı Artık!

Daha Fazla Göster

Rakip, 7 Maç 6 galibiyet 1 beraberlik!14 gol atmış kalesinde hiç gol görmemiş lider Ümraniyespor!
Bu takımından kimi şampiyonluğa oynayan takıma alırsın deseler bir yada en fazla iki isim çıkmaz. Mütevazı kadroyla buraya kadar müthiş puan kazanıp gol atıp gol yemeden geldiler.
İlk 15 dakika karşılıklı orta saha mücadelesi şeklinde geçerken Osman’ın getirip Yasin’e bıraktığı ceza alanı üstündeki bu topa Yasin kötü vurunca sonuç alamadık.
Yine Melih’in ortasında zor pozisyonda uçarak kafayı vuran Tomane’ydi. Ümraniyespor’un ilk şutu 21. dakikada Del Valle’den Kaleci Aykut’un ellerinde kaldı.
İlk yarının sonunda Osman’ın ortasına Yasin çok iyi asistle Ali’ye indirdi Ali maalesef topu kale yerine dışarı vurdu.
İlk yarıda her iki takımda birbirine üstünlük kuracak oyunu kanat ve merkez ataklarını yapamazken, Ümraniye takımının, katı ve kaliteli takım defansını iyi yaptığını gördük.
İkinci yarının hemen başında gole Yasin’le çok yaklaştık ama top çok az farkla dışarı gitti. İkinci yarı oyuna iyi başlayan ve oyunu rakip sahaya yıkan taraftık.
Orta alandan Hasan’la başlattığımız hızlı atak ve Hasan’ın bek arkasına attığı topu bu sefer Melih’in kötü vuruşuyla dışarı attık
Yine Melih’in ortasında topu kafa ile dışarı atan Yasin’di.
Ümraniye kontrataklarla etkili olmaya çalıştı. Oyuna ikinci yarı giren Yusuf net pozisyonda topu dışarı yollayan isimdi.
Duran toptan Yasin’in ortasına Boli bomboş kötü vurdu.
Yine hasanla bir önemli pozisyonu daha dışarı attık.
Ümraniyespor iki kez geldi kalemize ikinci yarı ikincisinde golü yedik. Taçtan gelen topta bütün takım uyudu defansta kademe kayboldu. Yusuf defansın arasına del Valley’e yolladı. Oda ceza alanı içinde Aykut’un yanından topu net ve sert vuruşla ağlarla buluşturdu. Skoru deplasmanda 1-0 a getirdi.
Skor avantajını yakalayan Ümraniye kontratakla bu pozisyonun ardından Kehinde ile altı pastan bomboş topu dışarı atınca skoru çift haneye taşıyamadılar.
Oyuna sonradan giren, genç Bah yüksek atılan topta Glumac ile girdiği ikili mücadeleden penaltıyı alarak çıktı. Penaltı’yı Hasan Kılıç gol yapınca skor 1-1 oldu.
Uzatmada cihanın yakaladığı ve çok az farkla dışarı giden pozisyonda artık tüm ümitler tükendi.
Bu maç etkili oynadık. iyi işler yaptık takım halinde, ama maalesef futbol bu kategorilerde sonuç oyunudur.
Lider takıma karşı bu kadar gol pozisyonu bulursanız ve bu kadar cömert davranırsanız şampiyonluk yolunda artık harcanacak kredinizin kalmadığı apaçık ortada.yine ne yaptık ettik golü yedik.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir