doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

KARAYOLARI 7. BÖLGE MDÜRLÜĞNE AÇIK MEKTUP

Daha Fazla Göster

SAMSUN-ÇARŞAMBA kara yolu üzerinde yapılmış olan birisi alt geçit birisi st geçit olan geçitlerin işlevinden söz etmek istiyorum..
Bu konuda birinci derece sorumlu olarak sayın Karayolları Bölge Müdürümüzün konuya ne kadar vakıf olduğunu ve yapılmış olan bu geçitlerin kullanılabilirliği konusuna nekadar vakıftır.
Bunlardan birincisi IRMAKSIRTI MAHSLLESİNE yapılmış olan üst geçitdir..Bu geçitin bugün kullanılma oranına baktığımızda ne kadar yanlış bir yere yapıldığını anlamış bulunuyoruz.Günde en fazla 20 kişinin kullandığı bir üst geçit bilmiyorum ülkemizin başka neresinde vardır. vardır. Bir yere bir üst geçitin yapılabilmesi için gereken şartlar burada Mevcut mudur?
Mevcut ise yaya trrafğinin bu kadar yoğun olduğu yerde neden 20 kişiden insan geçememektedir?
Yayalar kullanamıyor çünkü yaşlıların, engelli kardeşlerimizin ve kronik hastalıkları olan ve hamile olan kadınlarımızın ASANSÖR YOKUĞU nedeniyle kullanmaları imkansız durumda dır…Üst geçit en fazla kullanılacak bir yere nakledilmeli ve acilen asansörlü hale getirilmelidir.
İkinci söz konusu edeceğimiz Dikbıyık mahallemizde yıllar önce yapılan ama ne hikmetse hiç kullanılmayan alt geçittir.Vatandaşa kullanması ,için ,hiçbir
bir şekilde yönlendierilmemesi çok ilginç değil mi?
Bu masraflar niye yapılıyor?Bunların vebalinin,
altından kalkabilecekmisiniz sayın yetkililer.
Tüyü bitmemiş yatiminhakkı olan bu kamu harcamalarının bu kadar ucuzlaması nedendir acaba?
SAYIN BÖLGE MÜDÜRMZE GÖREV VE SORUMLULUĞUNU YERİNEGETİRMEYE ÇAĞRIYORUZ.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir