doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

ABD, SOY KIRIM PKK TERÖRÜ VE DOSTLUK

Daha Fazla Göster

ABD ‘nin yeni Başkanı BİDEN TRKİYE CUMHURİYETİNİ ERMENİ SOYKIRIM iftirası ile müfteri olduğunu ispatlamış oldu.
Doğal olarak biz böyle bir iftiraya şaşırmadık. Nedeni ise bu eskiden beri ABD başkanlarının ısıtıp ısıtıp önümüze koydukları bir senaryodan ibaret.
Hiçbir tarihi belgeye dayanmayan ve mahkeme kararı olmayan mesnetsiz bir iddia tabi iki iftira olur.
Bırakınız barış halini savaş halinde bile kadın, çocuk, ihtiyar ve aman dileyen kimseyi öldürmeyi yasaklayan bir inancın müntesipleriyiz. Şanlı tarihimiz bunun sayısız misalleriyle doludur.
ABD ise hem geçmiş tarihi hem de günümüzdeki zulüm politikalarıyla havadan sudan sebepler icat ederek dünya sömürü alanını genişletmek amacıyla dünyayı kan gölü haline getirmiş bir katildir.
Kızılderili vatandaşlarından zenci vatandaşlarına kadar tarihi belgelerle sabit ve tüm dünya şahit soykırım yapmıştır. HİROŞİMA YI bombalamış yüz binlerce masum insanı katletmiştir.
Irak ve Suriye benzeri vatandaşlarının çoğunun Müslüman olduğu ülkelerin ırz ve namuslarına tecavüzden tutun her türlü insanlık dışı işkencelere maruz bırakılan milyonlarca insanı öldürmüştür.
Hal böyleyken kendi geçmişiyle ve güncelliğini dahi yitirmemiş zalimane eylemleriyle yüzleşemeyen ABD biz soykırımcı diyor. HADİ ORDAN EDEPSİZ…
Niye bu ABD belasından bir türlü kurtulamıyoruz. Yaklaşık 20 yıldır tek başına ve halkın yüzde ellisinin desteği ile iktidar olmuş muhafazakâr kadrolar iş başında olduğu halde. Daha nasıl bir siyasi irade gerekiyor.
ABD’SİZ VEYA Avrupasız olalım gibi bir iddiada doğru değil ama herkesle ticarice siyasi ilişkilerimiz olsun ama onurumuzla kimse oynamaya cüret edemesin.
ABD nine tırlar dolusu silahlar ve stratejik ve lojistik desteklerle PKK ve benzeri terör örgütlerini desteklediği gizli değil kendileri de itiraf ediyorlar
Türkiye ABD’ye rağmen Kıbrıs Barış harekâtını gerçekleştirmiş ve zaferle sonuçlanmıştır.Bu ABDBİZİ HEMARKADANVURACAK HEMDE BİZİ İHANET EDENCEMAAT VE SİYASİ ÖNDERLERİ ÜLKESİNDE KIRALAR GİBİ YAŞATACAK. NE DOST NE MÜTTEFİK AMA.
ABD zalimi ve küstahlığı karşısında iktidar muhalefet ile cebelleşme yerine tam tersine muhalefet ide yanına alarak meydan okumalı ve haddini bildirmelidir. Her ciddive milli mesele iç politika malzemesi yapılarak heba edilmemelidir. Kamuoyumuz siyasi kadrolar STK ‘
t lar öncülüğünde şuur andırılmalı ve ABD çek elini üstümüzden demeliyiz.
TÜRKİYE BAŞTA İNCİRLİK ÜSSÜVE ABD’NİN KARRGAHOLARAKKULLANIP MAZLUM MİLLETLERİNKANINAEKMEK DOĞRADIĞI BİR COĞRAFYA OLMAMASIGEREKTİĞİNİ RESMEN KABULLENMELİ VE DOSTLUK VE İTTİFAKLAR MİLLİ EGEMENLİĞİMİZİ KORUYACAK ŞEKİLDE GÖZDENGEÇİRİLMELİDİR. AKSİTAKDİRDE VEBALBYÜKTÜR…

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir