Yatırımların Yeni Durağı Samsun! Vali Zülkif Dağlı'dan OSB Müjdesi Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Karma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için yer tahsisinin, birkaç haftaya yapılacağını açıkladı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Tekkeköy'deki Gelemen Çiftliğinin 2 bin 650 dönümlük alanına yapılan olan yeni Karma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için yer tahsisinin birkaç haftaya yapılacağını açıkladı. Vali Dağlı, Samsun merkezine yeni bir Karma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanı yapılması noktasında yatırımcıların aşırı talep gösterdiğini söyledi.

'TALEP YOĞUN'

Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan Vali Dağlı, yeni Karma OSB'nin, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) arazisindeki Gelemen Çiftliği'nin 2 bin 650 dönümlük alanının tahsis edileceğini kaydetti. Samsun merkezde yeni bir Karma OSB noktasında yatırımcının talebi olduğunu dile getiren Dağlı, "Aşırı talep var. Onları değerlendiriyoruz. Tahsis için şu an son durumdayız. Tahmin ediyorum birkaç hafta içinde tarafımıza tahsis gerçekleşecektir" bilgisini paylaştı.

Ercan ÜSLÜ

AK Partili Çiğdem Karaaslan: "Millet Bahçesi'ne karşı çıkmaları acı bir durum" AK Partili Çiğdem Karaaslan: "Millet Bahçesi'ne karşı çıkmaları acı bir durum"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.