doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Yargı’nın 9 Bölümünde Neler Oldu? Yeni bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Yargı'nın-9-Bölümünde-Neler-Oldu-Yeni-bölüm-Fragmanı-Yayınlandı-Mı
Daha Fazla Göster

Yargı’nın 9 Bölümünde Neler Oldu? Yeni bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yargı 9.son bölümü ile dün akşam Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluştu. Engin’in İnci’yi çöp konteynırına attığı anların görüntüleri ortaya çıkmasından sonra ise tekrar kelepçeler Engin’e takıldı. Yeni bölümde yaşanacaklar ise merak konusu. Peki Yargı 10.yeni bölüm fragmanı yayınlandın mı? İşte Yargı 9.son bölüm…

Yargı dizisi her hafta pazar akşamları yayınlanıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünde yer aldığı Yargı’nın 9.bölümü ekranlara geldi. Gül ve Aylin ise Çınar’ın suçsuz olduğunu öğrenince pişman olurlar. İşte Yargı 9.son bölüm izle…Peki Yargı 10.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YARGI 9.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ediyor. Pars ve Yekta arasından büyük bir mücadele başlıyor. Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösteriyor. Ilgaz ve Ceylin, Engin’in tutuklanması için sağlam bir kanıt bulmak için zorlu bir mücadele veriyor. Bu mücadele sırasında Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşıyor.Bir diğer taraftan Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Çınar’ın suçsuz olduğunu öğrenen Gül ve Aylin, büyük bir pişmanlık yaşar. Gül, Ceylin’e nasıl büyük bir haksızlık yaptıklarını görse de önce Çınar’dan özür dilemeye gider. Ilgaz’ın planı işler ve olay yerinde Engin’in tutuklu yargılanması için çok sağlam bir delil bulunur.

YARGI 10.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Yargı 10.yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. 10.yeni bölüm fragmanı yayınlanınca haberde yer alacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir