Havza'da Berat Kandili idrak edildi Havza'da Berat Kandili idrak edildi

Eski Yakakent Belediye Başkanı Burhan Bayrakdar'ın yeniden CHP'den Yakakent Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi memnuniyetle karşılandı. Bayrakdar, halkın ilgisinin her geçen gün artmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sandıktan zaferle çıkacağına inancının tam olduğunu söyledi. 

"SANDIKTAN ZAFER ÇIKACAK "

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden CHP Yakakent Belediye Başkan adayı Burhan Bayrakdar'a önceki dönem ilçe başkanları Müfit Birer, Alihan Çakır, Erol Dündar, Savaş Çakır, Süleyman Çağlar, Serdar Sonkaya, Selami Yaman ve Hayri Kara ve önceki dönem ve şimdiki meclis üyeleri ile buluştu. Seçim çalışmalarına tüm partililerin desteğini alarak başladığını kaydeden Bayrakdar, "CHP ve ilçe örgütü benim ailem. Önce ailemin ve partililerimin desteği ve sonra da halkımızın oylarıyla 31 Mart 2024'teki sandıktan zaferle çıkacağız" dedi.

BURHAN BAYRAKDAR KİMDİR? 

Yakakent ilçesinde dünyaya gelen Bayrakdar, 6 kardeştir. İlk ve ortaokulu Yakakent’te, lise öğrenimini Alaçam’da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi işletme bölümüne başlayan Bayrakdar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler ve Tarih Lisans bölümlerini bitirdi. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması Lisans bölümünü bitirdi. Lisans üstü eğitimini Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Taşınmaz Geliştirme ve Yönetimi Ana Bilim dalında, doktorasını ise Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yaptı. Tarih öğretmenliği, okul müdür yardımcılığı, 
okul müdürlüğü, milli eğitim müdürlüğü yapan Bayrakdar, 2009-2014 Yakakent Belediye Başkanlığı görevini yürüttü. Spora da önem veren Burhan Bayrakdar, yüzme alanında antrenörlük ve hakemlik belgesine sahip. 2009-2014 yılları arasında Yakakent Belediye Başkanlığı yapmış olan Bayrakdar'ın ilçede uyguladığı yenilikçi çalışmalar beğeni kazanmıştı. 

(Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.