YABPA'nın kızları yarın sahasında Giresun Sanayispor'u konuk edecek. Kızların hedefi, geçen hafta aldığı galibiyeti seriye çevirmek istiyor. 

RAKİP GİRESUN 

TFF Kadınlar Futbol 1. Lig'de Samsun'u temsil eden İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor,yarın saat 14.00'te sahasında Giresun Sanayispor'u konuk edecek. Halim Batur Suni Çim Saha'da gerçekleşecek karşılaşmada Kızların hedefi ise, geçen hafta aldıkları galibiyeti seriye çevirmek. Ayrıca kızlar yarınki karşılaşmanın ardından, hız kesmeden 6 Kasım Çarşamba günü ise, deplasmanda Horozkentspor ile karşılaşacak. 

YALNIZ BIRAKMASINLAR 

Milli Takım Samsun'da kampta! Hedef Avrupa Şampiyonası  Milli Takım Samsun'da kampta! Hedef Avrupa Şampiyonası 

Başkan Ali Akyüz, "Giresun Sanayispor maçından puan ya da puanlar almak istiyoruz. Bilindiği gibi lige 5 senedir alttan yetişen sporcularımızla katıldık. 21 kişilik kadroda 17'si Samsunlu ve alt yapımızdan yetişen çocuklar ilk iki haftayı bir beraberlik bir galibiyetle kapattık. Bu bizi mutlu etti. Gençlere güvencimizi artırdı. Doğru yolda olduğumuzu altyapının önemini gösterdi. Sezon öncesi dediğimiz gibi, 'hedefimiz ligde kalmak. Sonra gidişata göre şampiyonluk hesabı yaparız. Tüm halkımızı desteğe bekliyoruz. Bizi yalnız bırakmasınlar" dedi.

Haber Kaynak: Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.